Reference

"S radostí píšeme na první stránku, že pobyt zde byl naprosto výborný. Krásně se tu o nás starají! Moc jsme si tu odpočinuli. Děti si pohrály, vykoupaly a prozkoumaly celou zahradu. Doufám, že se nám tu z toho stane tradice a přijedeme i příští rok. Už nikdy nikam jinam !!!"
Lucka, Matěj, Bětka, Míša, Anča a Fanda z Prahy a Rychnova n. Kněžnou
"Děkujeme za krásný pobyt, krásné prostředí. Všechny účastnice odjížděly nadšené a unešené prostředím a atmosférou. V září přijedeme zpět."
Lenka z Prahy
"Děkujeme za skvělý přístup a nádherné prostředí, kde jsme si mohli užít příjemné přátelské setkání. Až to dotáhnete "stavebně", tak to bude asi naprosto úžasný prostor. Ještě jednou moc děkujeme za moc příjemnou dovolenou."
Tomáš a spol.
"We stayed in your beautiful house for 4 nights and enjoyed it very much. The house is beautiful decorated, the garden great in many ways. Thank you for the warm welcome. We wish you all the best for the future. Tip: the restaurant " U Jiskru" is nearby and tasted very well."
Hub and Ine from Netherlands
"Děkujeme za příjemný pobyt v krásném prostředí, kde jsme zrelaxovali tělo i ducha. Úžasné paní majitelce přejeme slušné hosty."
Rodiče, děti a vnoučata z Brna
"Krásné prostředí, úžasné domácí snídaně a hlavně milá a ochotná paní majitelka- moc děkujeme, Gábino :-) . Byli jsme zde s klienty, kteří jsou zvyklí na luxusní hotely po celém světě a z Ořechova dvora byli všichni bez přehánění nadšeni. Rádi se sem kdykoliv vrátíme."
Renata, Jakub a Honza - www.cestadoneznama.cz
TJ PAKO (Švarc a spol.) Děkujeme manželům Motejzíkovým a jejich snídaňovým pomocnícím za krásný pobyt v jejich "Ořecháči!. Bylo to super !!! Vydržať!
Miroslav Švarc a spol Skupina cyklistů z Prahy
"Objekt vkusně zařízený - spolupráce s bytovou architektkou se určitě vyplatila :-) - renovovaná část na vás dýchne čistotou. Objekt je na začátku obce, ze tří stran uzavřen, čtvrtá strana sousedí se zahradou. Jelikož jsme v době našeho pobytu byli jediní ubytovaní, užívali jsme klidu, pohody a soukromí. Krásné místo s pozitivní energií."
Jana a Milan
"Velmi příjemná dohoda s paní majitelkou, objekt je prostorný s krásnou pergolou a zahradou i s dětským hřištěm. V době, kdy jsme tam byli, bylo vidět, že se některé věci ještě dodělávají, takže zařízeno střídmě ale vkusně. Nic nám přes celý víkend nechybělo, vše se dalo domluvit, takže moc děkujeme, snad se nám někdy poštěstí přijet znovu."
Tomáš
“Luxusní ubytování,krásné okolí a to ticho. Klid. Vstřícné a pohodové jednání.”
Libor
“Velmi prijemne a tiche misto, kde si clovek vyborne odpocine od kazdodennich starosti a povinnosti. Ubytovani na vysoke urovni, komunikace s majiteli je taktez na jednicku.”
Zdeněk
"Skvělé jídlo, čistota, voňavé ručníky, super vybavení, bazén, moc milí a ochotní lidé. Děkuji za pobyt na Ořechově dvoře."
Petr z Prahy
"S citem zrekonstruovaný objekt, kde jsme se báječně cítili. Za to velké díky paní majitelce i paní architektce. I za to, že celý objekt je bez televize. Konečně došlo na hry a povídání. Všude čisto a útulno. V okolí spousta turistických i historických cílů - jak kolmo, pěšky i autem. Určitě doporučujeme - chcete-li si pořádně odpočinout - navštivte "Ořecháč" !!!"
Ivča+15 cyklistů s více rodinami
"Bylo to skvělé! Jedná se o neuvěřitelně krásné ubytování. Užili jsme si to velice, až nám bylo líto, že se musíme vracet do Prahy. A ta příroda okolo!!! :) Rozhodně jsme u vás nebyli naposledy. Moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů a zdaru."
Ondra a Daria z Prahy
"Beautiful house with great atmosphere and lovely furnishing. The common space accommodates big group very comfortably and bedrooms are separate enough to provide quiet retreat at any point. All bathrooms in each room are nicely decorated. We had a great time and the communication with the owner was smooth too. Thank you!"
Kamila
My "Veselá cvičící děvčata" z Národního divadla jsme si zde na OŘECHÁČKU prožily a užily pohádkoový víkend. Gábino a spol. moc velké díky. Premiéra zde se vydařila a rády zopakujeme"
členky Národního divadla
Perfektní komunikace a domluva. Skvělá vstřícnost se vším. Jako dodavatel nejvíc díky! Na stovky dalších SVATEB s vámi.
Tereza @dekoraceprolasku
Nicole_e Ubytovaní jsme byli v @orechovydvur a ten můžeme taky doporučit všema deseti. Tak krásně zrekonstruovaný statek jsme ještě neviděli. Vlog z výletu A Cup of Style můžete vidět na: https://www.youtube.com/watch?v=_UzXfOqNn_E Velké díky 🥀 A Cup of Style 🌹
Nicole Ehrenbergerová, Lucie Ehrenbergerová s rodinou a spol. "A Cup of Style"