Reference

Ořechový dvůr je kouzelné místo. S citem opravený statek, kde se elegantně mísí minulost s moderním designem. Klid, čerstvý vzduch a zároveň vše, co potřebujete k dokonalé svatbě, či jiné události. Velkým přínosem jsou perfektně vybavené kuchyně s velkými lednicemi, prostorná pergola a stodola pro případ horšího počasí. S majiteli, Gábinou a Honzou, je skvělá domluva a jsou velmi nápomocní. My jsme si tam náš víkend neuvěřitelně užili a všem doporučujeme dál.
Tomáš Kábrt
Ořechový dvůr je ubytování na pěkném a klidném místě přesně pro firemní akci, na které se kolegové přijeli odreagovat od pracovního shonu. Nádherně a vkusně vybavený interiér i exteriér! Výborná komunikace s majiteli, kteří ochotně reagují na každé přání, doporučuji všemi deseti. Gábi, moc díky za krásný pobyt😊
Monika Hermanová
This is a lovely building filled with beautiful details. From the brick walls to the lavender to the sauna room and beyond, we absolutely loved the feel and decor. It is so quiet at night and the bedrooms are gorgeous and contain the most comfortable mattresses. I am already planning my next stay!
Laura Syvertsen
"S radostí píšeme na první stránku, že pobyt zde byl naprosto výborný. Krásně se tu o nás starají! Moc jsme si tu odpočinuli. Děti si pohrály, vykoupaly a prozkoumaly celou zahradu. Doufám, že se nám tu z toho stane tradice a přijedeme i příští rok. Už nikdy nikam jinam !!!"
Lucka, Matěj, Bětka, Míša, Anča a Fanda z Prahy a Rychnova n. Kněžnou
"Měli jsme se u Vás nádherně! Veliké poděkování Vám patří 🤍 to místo má duši a náš den byl překrásný hlavně díky tomu!" píše nevěsta a ženich dodává "Majitelé Gábina s Honzou se nám stali svatebními partnery, pro které neexistuje slovo “nejde”. Pro náš velký den jsme si nemohli vybrat lépe! Děkujeme"
Bára a Honza svatba červen 2021
"V penzionu jsme trávili týdenní rodinnou dovolenou a byli jsme nadšení. Chalupa je perfektně zrekonstruovaná, každý detail jsme obdivovali po celý týden. Jako rodiny s dětmi jsme zvlášť ocenili vybavenou kuchyni a dětský koutek. Jakkoliv aktivit k vyřádění bylo dost po celém penzionu - bazén, stodola, pískoviště… na toto úchvatné prostředí budeme dlouho vzpomínat."
Ondra z Prahy
"We stayed in your beautiful house for 4 nights and enjoyed it very much. The house is beautiful decorated, the garden great in many ways. Thank you for the warm welcome. We wish you all the best for the future. Tip: the restaurant " U Jiskru" is nearby and tasted very well."
Hub and Ine from Netherlands
"Děkujeme za příjemný pobyt v krásném prostředí, kde jsme zrelaxovali tělo i ducha. Úžasné paní majitelce přejeme slušné hosty."
Rodiče, děti a vnoučata z Brna
"Krásné prostředí, úžasné domácí snídaně a hlavně milá a ochotná paní majitelka- moc děkujeme, Gábino :-) . Byli jsme zde s klienty, kteří jsou zvyklí na luxusní hotely po celém světě a z Ořechova dvora byli všichni bez přehánění nadšeni. Rádi se sem kdykoliv vrátíme."
Renata, Jakub a Honza - www.cestadoneznama.cz
TJ PAKO (Švarc a spol.) Děkujeme manželům Motejzíkovým a jejich snídaňovým pomocnícím za krásný pobyt v jejich "Ořecháči!. Bylo to super !!! Vydržať!
Miroslav Švarc a spol Skupina cyklistů z Prahy
"Objekt vkusně zařízený - spolupráce s bytovou architektkou se určitě vyplatila :-) - renovovaná část na vás dýchne čistotou. Objekt je na začátku obce, ze tří stran uzavřen, čtvrtá strana sousedí se zahradou. Jelikož jsme v době našeho pobytu byli jediní ubytovaní, užívali jsme klidu, pohody a soukromí. Krásné místo s pozitivní energií."
Jana a Milan
"Velmi příjemná dohoda s paní majitelkou, objekt je prostorný s krásnou pergolou a zahradou i s dětským hřištěm. V době, kdy jsme tam byli, bylo vidět, že se některé věci ještě dodělávají, takže zařízeno střídmě ale vkusně. Nic nám přes celý víkend nechybělo, vše se dalo domluvit, takže moc děkujeme, snad se nám někdy poštěstí přijet znovu."
Tomáš
“Luxusní ubytování,krásné okolí a to ticho. Klid. Vstřícné a pohodové jednání.”
Libor
“Velmi prijemne a tiche misto, kde si clovek vyborne odpocine od kazdodennich starosti a povinnosti. Ubytovani na vysoke urovni, komunikace s majiteli je taktez na jednicku.”
Zdeněk
"Skvělé jídlo, čistota, voňavé ručníky, super vybavení, bazén, moc milí a ochotní lidé. Děkuji za pobyt na Ořechově dvoře."
Petr z Prahy
"S citem zrekonstruovaný objekt, kde jsme se báječně cítili. Za to velké díky paní majitelce i paní architektce. I za to, že celý objekt je bez televize. Konečně došlo na hry a povídání. Všude čisto a útulno. V okolí spousta turistických i historických cílů - jak kolmo, pěšky i autem. Určitě doporučujeme - chcete-li si pořádně odpočinout - navštivte "Ořecháč" !!!"
Ivča+15 cyklistů s více rodinami
"Bylo to skvělé! Jedná se o neuvěřitelně krásné ubytování. Užili jsme si to velice, až nám bylo líto, že se musíme vracet do Prahy. A ta příroda okolo!!! :) Rozhodně jsme u vás nebyli naposledy. Moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů a zdaru."
Ondra a Daria z Prahy
"Beautiful house with great atmosphere and lovely furnishing. The common space accommodates big group very comfortably and bedrooms are separate enough to provide quiet retreat at any point. All bathrooms in each room are nicely decorated. We had a great time and the communication with the owner was smooth too. Thank you!"
Kamila
My "Veselá cvičící děvčata" z Národního divadla jsme si zde na OŘECHÁČKU prožily a užily pohádkoový víkend. Gábino a spol. moc velké díky. Premiéra zde se vydařila a rády zopakujeme"
členky Národního divadla
Perfektní komunikace a domluva. Skvělá vstřícnost se vším. Jako dodavatel nejvíc díky! Na stovky dalších SVATEB s vámi.
Tereza @dekoraceprolasku
Užili jsme si zde nádherné zimní dny. Statek je nádherně zrekonstruovaný, je vidět, že úpravy byly provedeny s citem a jasnou vizí. Přístup majitelů velmi přátelský, nic nebyl problém, vše čisté a útulné. Doporučujeme všema deseti.
Matěj Měchura
"Nádherné místo pro svatební oslavu 🙂 , krásně, kvalitně a citlivě zrekonstruovaný statek. Perfekní čisté pokoje (vezměte si vlastní papuče, uvnitř se přezouvá do domácího obutí), velké koupelny. Doporučuji všem, kdo si přejí oslavit svatby, oslavy, firemní večírky."
Pavel Machek otec nevěsty
"Skvost mezi podobnými typy ubytování. Úžasný interiér, exteriér. Absolutně nic nám nechybělo. Výborná komunikace s majitelů. Opravdu vřele doporučuji. Nechtělo se nám domů."
Vendula Šedivá
"Bezva týden na kolech s přáteli v úžasně zrekonstruovaném jihočeském statku s perfektním vybavením, velmi dobrá komunikace s majiteli. Těšíme na příští léto, kdy se sem opět vrátíme :-)
Blanka W. organizátorka skupiny
"Kouzelné místo plné dokonalého sladění a špičkového vybavení. Preferujete-li vysoký komfort, určitě si naplánujte pobyt na tomto okouzlující místě.
Barbora Šmíd
"Nádherné pokoje a především celý objekt. Prostorné, perfektně vybavené, všude čisto, voňavo. Byli jsme se skupinou přátel a ještě početnější skupinou dětí."
Petr Vaněk
"Krásný statek, čisté a útulné ubytování ! Nádherná příroda kolem, prostě příjemný relax v klidu , daleko od rušných měst. Paní majitelka moc milá a vstřícná . Naše 3 letá dcera si zamilovala vnitřní dětský koutek,takže ideál pro rodiny (hřiště i venku). Moc doporučuji 😊."
Magda K.
Vybrali jsme si Ořechový dvůr pro naši zimni prosincovou svatbu a byla to ta nejlepší volba! Láska na první pohled, nádherné prostředí, vše potřebné na místě, kouzelné ubytování a naprosto skvělá majitelka, která opravdu udělala vše, co bylo v jejích silách, pro to, aby náš den D dopadl perfektně. Svatbu jsme koncipovali jako pobyt už od čtvrtka do neděle, a měli tak dost času na přípravy i přátele a rodinu. I díky tomu se podařila svatba i s 10 malými dětmi uspořádat v pohodě. Využili jsme doporučených kontaktů, catering od p. Jiskry, výzdobu a květiny od pí Voborské, oddavajiciho p. Berana. Všichni byli skvělí a naprosto profesionální.
Julie Borecká
" Do Ořecháče jsme vyrazili na rodinnou dovolenou a nemohli jsme lépe vybrat. Nádherná zahrada, krásně vybavené pokoje a perfektní pro nás byla i společná místnost, kde jsme každý den společně jedli, hráli společenské hry a trávili večery. Přeci jen je nás celkem 10, tak není lehké takové vhodné místo najít. Skvěle vymyšlená je i kuchyň - plně vybavená a k dispozici i pro více skupin, kdyby byly ubytované ve stejnou dobu. Užili jsme si i pohodičku na peci a výlety po okolí. Rádi se budeme vracet.
Nicole Ehrenbergerová, Lucie Ehrenbergerová s rodinou a spol. "A Cup of Style"