Skupinové akce

Prostor a ubytování pro skupinové akce

Ořechový dvůr nadchne zejména velké skupiny. Ať již jde o rodinu, přátele nebo kolegy. Každý na statku nalezne útulné ubytování s vlastní koupelnou pro klidný spánek a soukromí. Stejně tak jako dostatek společenského prostoru uvnitř i venku na dvoře pro příjemné společné chvilky.

Svatby

Pokud chcete svůj svatební den strávit na jednom místě, je Ořechový dvůr ideálním místem pro tuto příležitost a to včetně obřadu, slavnostního oběda i následné večerní oslavy.

Jógy a jiná cvičení

Citlivě zrekonstruovaný cvičební sál ve staré stodole vybízí k uspořádání jógového víkendu. Sauna,  meditárna  či rozlehlý dvůr dokonale umocní strávený čas na Ořechovém dvoru.

Firemní akce

Spoustu prostoru uvnitř a venku. Místo stvořené pro týmy, které se chtějí sbližovat a užívat si vesnickou atmosféru. Domluvíme teambuildingové aktivity i lahodné občerstvení.

Pronájem pro konference

Ořechův dvůr je příjemná a dostupná lokalita pro konání jedno a vícedenních konferencí. Plně vybavená konferenční místnost pojme 24 až 30 osob. A dokážeme zařídit mnohem více!

Workshopy a semináře

Uspořádejte u nás na statku svůj workshop, seminář nebo jinou akci. Ořechový dvůr vyniká rozmanitostí prostoru uvnitř i venku. Pro vícedenní akce využijete i stylové ubytování.